Více
  6.6 C
  Czech
  Pondělí 26. února 2024

  Na trh vstupuje nová edice hodinek Huawei Watch Fit. Nabídnou zajímavé funkce i jedinečný design

  Zdroj:Huawei

  Huawei oficiálně startuje prodej nové speciální edice hodinek Huawei Watch Fit, které nadchnou nejen milovníky sportu, ale také mladé lidi, kteří si potrpí na zajímavý design. Huawei Watch Fit Special Edition se pyšní 1,64palcovým HD AMOLED displejem, zabudovanou GPS a řadou zdravotnických funkcí. Pouhým zvednutím zápěstí dokáží poskytnout vše, co je potřeba. Od tréninků a sledování zdraví až po příchozí hovory. K dostání jsou u vybraných maloobchodních prodejců za 2 399 Kč. 

  Huawei Watch Fit Special Edition, které doplní ikonickou řadu Watch Fit, přichází s 1,64palcovým HD AMOLED displejem s ultračistým rozlišením pixelů pro ještě lepší uživatelský zážitek. Displej je také vybaven podporou Always-On a více než 10 tisíci ciferníky[1], z nichž si vybere opravdu každý a jednoduše je tak sladíte ke každému outfitu. Hodinkám nechybí ani zabudovaná GPS pro přesnější měření sportovních aktivit či senzory, které snímají srdeční frekvenci, stres, okysličení krve či dýchání. Díky těmto funkcím budete mít své zdraví pod kontrolou 24/7. Watch Fit Special Edition umí také sledovat různé části spánku a oproti předchozí verzi byla jejich přesnost zvýšena o 10 %.  Nový režim spánku navíc poskytuje funkci Nerušit a hlídá tak vaši říši snů.

  Trendy design inspirovaný energií mladých lidí

  Spotřebitelé z generace Z jsou otevření novým kulturám a technologiím. V digitální době vyrostli a jsou technicky velmi zdatní a více než o prestiž značky jim jde o kvalitu, inovace a funkčnost.

  Speciální řada hodinek Huawei Watch Fit je proto také unikátním designovým kouskem. Vyniká svým futuristickým vzhledem, tenkým a lehkým tělem. Na trh přichází ve třech barevných provedeních – klasické a decentní Starry Black, romantické a zasněné Nebula Pink a polární zelené Forest Green. Ergonomický rámeček se přizpůsobí tvaru zápěstí, je lehký a během náročného dne uživatele nijak netíží.

  Pro dobrodružné a sportovní povahy

  Milovníky sportu potěší více než 100 tréninkových režimů a funkce měření srdečního tepu, kterou lze synchronizovat s tréninkovým režimem a získat tak profesionální analýzu přímo na ruce. Oproti předchozím řadám přidal Huawei sportovní režimy jako fotbal, basketbal, pádlování a elektronické sporty se základními údaji – čas, tepová frekvence, kalorie a tréninkové analýzy.

  Díky algoritmu TruSport™ svým uživatelům také slouží jako osobní trenér. U běhu měří tempo, tepovou frekvenci a uběhnutou vzdálenost. Dokáží také vyhodnotit index běžeckého výkonu, tréninkovou zátěž, maximální spotřebu kyslíku, aerobní/anaerobní tréninkový tlak a dobu regenerace.

  Zdravý životní styl na dosah ruky

  Huawei Watch Fit Special Edition nabízí komplexní a všestranné možnosti správy zdraví – vylepšená technologie měření srdečního tepu Huawei TruSeenTM 5.0, vlastní algoritmus neuronové sítě Huawei s více senzory AI a odborně vyvinuté komponenty PPG. Nechybí ani funkce Huawei TruSleepTM 3.0 a TruRelaxTM pro zvládání stresu. Tytu funkce vyhodnocují váš zdravotní stav a návyky a poskytují doporučení pro zlepšení. Dámy jistě ocení sledování menstruačního cyklu. Pomocí měření tepu, tělesné teploty a dechu dokážou hodinky předpovědět různé fáze cyklu a upozornit uživatelku na změny, se kterými se její tělo aktuálně potýká.S těmito funkcemi uživatelé mohou využívat přesné 24hodinové monitorování srdce, sledovat změny SpO2[2],  spánku a stresových stavů[3].

  Efektivní život s chytrými funkcemi

  Pokud se snažíte omezit čas strávený u obrazovky nebo se snažíte nenarušit svou produktivitu v práci či v posilovně, chytré hodinky vám k tomu pomůžou. Na Huawei Watch Fit si můžete nastavit zkratky pro přístup k často používaným funkcím telefonu, jako jsou oznámení o příchozích hovorech[4] rychlé odpovědi na zprávy[5], ovládání hudebního přehrávače, chytrý budík, vzdálené ovládání fotoaparátu a vyhledávání telefonu. Hodinky také umožňují přijímat hovory přes Bluetooth, což uživatelům přináší bezproblémovou komunikaci pouhým pohybem zápěstí.

  Velkým lákadlem může být i je dlouhá výdrž baterie, která má při standardním používání vydržet až 9 dní a při intenzivním využívání až 6 dní. Navíc hodinky Watch Fit Special Edition disponují rychlým nabíjením. Pouze 5 minut nabíjení stačí k tomu, abyste hodinky používali až jeden den.

  Novinka Huawei Watch Fit Special Edition je již v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 2 399 Kč.

  Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

  Web: https://consumer.huawei.com/cz/

  Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

  YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

  Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

  Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

  O Huawei Consumer Business Group

  Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 34letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.

  [1] Stylové ciferníky jsou k dispozici pouze po spárování hodinek s telefonem se systémem EMUI nebo Android. Další ciferníky, včetně placených, si můžete stáhnout z obchodu s ciferníky. Ciferníky hodinek mohou být odstraněny nebo upraveny z důvodu ochrany autorských práv. Rozhodující jsou aktuálně dostupné ciferníky hodinek.

  2] Saturace krve kyslíkem (SpO2) je procento hemoglobinu v krvi, které obsahuje kyslík – jinými slovy koncentrace kyslíku v krvi. Hodinky automaticky zjišťují SpO2, když jste v klidu. Tento výrobek není lékařský přístroj; údaje jsou pouze orientační a neměly by být používány k lékařské diagnostice.

  [3] Hodinky nejsou zdravotnickým prostředkem. Výsledek testování je pouze orientační.

  [4] Podpora oznámení o příchozích hovorech z telefonů a aplikací třetích stran. Mezi podporované aplikace patří WhatsApp, Telegram, Line, Instagram, WeChat.  Oznámení příchozích hovorů z aplikací třetích stran jsou podporována pouze na telefonech s rozhraním EMUI/Android 10.0 nebo novějším a vyžadují aktualizaci OTA. Skutečné používání se může lišit v závislosti na zemi/oblasti.

  [5] Funkce rychlých odpovědí je podporována pouze v telefonech s rozhraním EMUI/Android. Mezi podporované aplikace patří WhatsApp, Telegram, Facebook Messenger, Viber, LINE, Instagram, VK, Skype. Skutečné používání se může lišit v závislosti na zemi/oblasti.

  Sledujte nás na sítích

  Wienerberger obnovuje výrobu v závodech

  Společnost Wienerberger obnovuje výrobu ve svých závodech na pálené výrobky. Po zimní odstávce spojené primárně s technologickými inovacemi a údržbovými pracemi vrací zpět do provozu osm závodů z deseti. Bez přerušení i nadále běží provoz v Cihelně Kinský v Kostelci nad Orlicí. Naopak v režimu dlouhodobé odstávky setrvá závod v Týně nad Vltavou. Obnova provozu probíhá postupně od ledna a potrvá do dubna. Během zimní pauzy provedla společnost v závodech významné investice do inovací.

  Společnost Motorola jmenovala Danielu Idi marketingovou ředitelkou pro Evropu, Střední východ a Afriku (EMEA)

  Společnost Motorola jmenovala Danielu Idi marketingovou ředitelkou pro region EMEA. Daniela přichází ze společnosti Lenovo, kde pracovala od roku 2020 jako ředitelka marketingu pro spotřebitele a teritoria v regionu EMEA a globální ředitelka marketingu pro prémiové spotřebitele. Daniela Idi přináší na tuto pozici bohaté zkušenosti, neboť posílila marketingovou nabídku společnosti Lenovo pro spotřebitele, vybudovala prémiovější hodnotu společnosti a urychlila obchodní růst ve všech nabídkách produktů a služeb.

  Jak přimět zákazníky k opakovaným nákupům? Na akci ShopMasters poradí experti na retenci

  Akce ShopMasters s podtitulem E-shopy e-shopům se uskuteční 15. února ve Visionary v pražských Holešovicích. Tentokrát se zaměří na sdílení zkušeností a know-how z oblasti zákaznické retence. Své osvědčené přístupy platné i v době krize představí formou přednášek a mastermindů experti z Košíku, Grizly nebo Alensy.

  KodlContemporary představuje unikátní projekt s Porsche 911 GT3 Touring

  Současné české umění a automobilový design se spojily v jedinečném uměleckém projektu KodlContemporary a Porsche, který představí fascinující fúzi umění a designu. Na exkluzivní úpravě vozu Porsche 911 GT3 Touring se podílel výtvarník Jan Kaláb, který vytvořil barevný gradient exteriéru, umělec a designér Lukáš Novák, jenž je autorem skleněných fragmentů v interiéru legendárního sportovního automobilu. Výsledné dílo zachytila objektivem renomovaná fotografka Alžběta Jungrová.

  Přístupové údaje do eGovernmentu nepatří

  Digitalizace jako podstatný ukazatel modernizace státu je dnes jedním z nejčastěji skloňovaných výrazů. Jejím klíčovým parametrem je pak bezpečnost a autentizace uživatelů. Zejména pak ve spojitosti s datovými schránkami a způsobem přihlašování do nich stále často narážíme na neopodstatněnou otázku, zda ta která platforma umožňuje přihlášení do datové schránky pomocí přístupových údajů. Tato otázka u odborníků na bezpečnost dat vyvolává smíšené pocity mimo jiné i proto, že počet držitelů nějakého prostředku elektronické identifikace napojeného na kvalifikovaný systém provozovaný v souladu s požadavky zákona č. 250/2017 Sb. o elektronické identifikaci je oproti vlastníkům datové schránky fyzické osoby násobně vyšší. Zatímco počet datových schránek fyzických osob překonal hranici osmi set tisíc až koncem září letošního roku[1], již v březnu bylo dle dostupných údajů vydáno přes dvanáct milionů prostředků elektronické identifikace. Tedy patnáctkrát více.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Wienerberger obnovuje výrobu v závodech

  Společnost Wienerberger obnovuje výrobu ve svých závodech na pálené výrobky. Po zimní odstávce spojené primárně s technologickými inovacemi a údržbovými pracemi vrací zpět do provozu osm závodů z deseti. Bez přerušení i nadále běží provoz v Cihelně Kinský v Kostelci nad Orlicí. Naopak v režimu dlouhodobé odstávky setrvá závod v Týně nad Vltavou. Obnova provozu probíhá postupně od ledna a potrvá do dubna. Během zimní pauzy provedla společnost v závodech významné investice do inovací.

  Společnost Motorola jmenovala Danielu Idi marketingovou ředitelkou pro Evropu, Střední východ a Afriku (EMEA)

  Společnost Motorola jmenovala Danielu Idi marketingovou ředitelkou pro region EMEA. Daniela přichází ze společnosti Lenovo, kde pracovala od roku 2020 jako ředitelka marketingu pro spotřebitele a teritoria v regionu EMEA a globální ředitelka marketingu pro prémiové spotřebitele. Daniela Idi přináší na tuto pozici bohaté zkušenosti, neboť posílila marketingovou nabídku společnosti Lenovo pro spotřebitele, vybudovala prémiovější hodnotu společnosti a urychlila obchodní růst ve všech nabídkách produktů a služeb.

  Jak přimět zákazníky k opakovaným nákupům? Na akci ShopMasters poradí experti na retenci

  Akce ShopMasters s podtitulem E-shopy e-shopům se uskuteční 15. února ve Visionary v pražských Holešovicích. Tentokrát se zaměří na sdílení zkušeností a know-how z oblasti zákaznické retence. Své osvědčené přístupy platné i v době krize představí formou přednášek a mastermindů experti z Košíku, Grizly nebo Alensy.

  KodlContemporary představuje unikátní projekt s Porsche 911 GT3 Touring

  Současné české umění a automobilový design se spojily v jedinečném uměleckém projektu KodlContemporary a Porsche, který představí fascinující fúzi umění a designu. Na exkluzivní úpravě vozu Porsche 911 GT3 Touring se podílel výtvarník Jan Kaláb, který vytvořil barevný gradient exteriéru, umělec a designér Lukáš Novák, jenž je autorem skleněných fragmentů v interiéru legendárního sportovního automobilu. Výsledné dílo zachytila objektivem renomovaná fotografka Alžběta Jungrová.

  Přístupové údaje do eGovernmentu nepatří

  Digitalizace jako podstatný ukazatel modernizace státu je dnes jedním z nejčastěji skloňovaných výrazů. Jejím klíčovým parametrem je pak bezpečnost a autentizace uživatelů. Zejména pak ve spojitosti s datovými schránkami a způsobem přihlašování do nich stále často narážíme na neopodstatněnou otázku, zda ta která platforma umožňuje přihlášení do datové schránky pomocí přístupových údajů. Tato otázka u odborníků na bezpečnost dat vyvolává smíšené pocity mimo jiné i proto, že počet držitelů nějakého prostředku elektronické identifikace napojeného na kvalifikovaný systém provozovaný v souladu s požadavky zákona č. 250/2017 Sb. o elektronické identifikaci je oproti vlastníkům datové schránky fyzické osoby násobně vyšší. Zatímco počet datových schránek fyzických osob překonal hranici osmi set tisíc až koncem září letošního roku[1], již v březnu bylo dle dostupných údajů vydáno přes dvanáct milionů prostředků elektronické identifikace. Tedy patnáctkrát více.