Více
  26.9 C
  Czech
  Sobota 13. července 2024

  Na trh vstupuje nová edice hodinek Huawei Watch Fit. Nabídnou zajímavé funkce i jedinečný design

  Zdroj:Huawei

  Huawei oficiálně startuje prodej nové speciální edice hodinek Huawei Watch Fit, které nadchnou nejen milovníky sportu, ale také mladé lidi, kteří si potrpí na zajímavý design. Huawei Watch Fit Special Edition se pyšní 1,64palcovým HD AMOLED displejem, zabudovanou GPS a řadou zdravotnických funkcí. Pouhým zvednutím zápěstí dokáží poskytnout vše, co je potřeba. Od tréninků a sledování zdraví až po příchozí hovory. K dostání jsou u vybraných maloobchodních prodejců za 2 399 Kč. 

  Huawei Watch Fit Special Edition, které doplní ikonickou řadu Watch Fit, přichází s 1,64palcovým HD AMOLED displejem s ultračistým rozlišením pixelů pro ještě lepší uživatelský zážitek. Displej je také vybaven podporou Always-On a více než 10 tisíci ciferníky[1], z nichž si vybere opravdu každý a jednoduše je tak sladíte ke každému outfitu. Hodinkám nechybí ani zabudovaná GPS pro přesnější měření sportovních aktivit či senzory, které snímají srdeční frekvenci, stres, okysličení krve či dýchání. Díky těmto funkcím budete mít své zdraví pod kontrolou 24/7. Watch Fit Special Edition umí také sledovat různé části spánku a oproti předchozí verzi byla jejich přesnost zvýšena o 10 %.  Nový režim spánku navíc poskytuje funkci Nerušit a hlídá tak vaši říši snů.

  Trendy design inspirovaný energií mladých lidí

  Spotřebitelé z generace Z jsou otevření novým kulturám a technologiím. V digitální době vyrostli a jsou technicky velmi zdatní a více než o prestiž značky jim jde o kvalitu, inovace a funkčnost.

  Speciální řada hodinek Huawei Watch Fit je proto také unikátním designovým kouskem. Vyniká svým futuristickým vzhledem, tenkým a lehkým tělem. Na trh přichází ve třech barevných provedeních – klasické a decentní Starry Black, romantické a zasněné Nebula Pink a polární zelené Forest Green. Ergonomický rámeček se přizpůsobí tvaru zápěstí, je lehký a během náročného dne uživatele nijak netíží.

  Pro dobrodružné a sportovní povahy

  Milovníky sportu potěší více než 100 tréninkových režimů a funkce měření srdečního tepu, kterou lze synchronizovat s tréninkovým režimem a získat tak profesionální analýzu přímo na ruce. Oproti předchozím řadám přidal Huawei sportovní režimy jako fotbal, basketbal, pádlování a elektronické sporty se základními údaji – čas, tepová frekvence, kalorie a tréninkové analýzy.

  Díky algoritmu TruSport™ svým uživatelům také slouží jako osobní trenér. U běhu měří tempo, tepovou frekvenci a uběhnutou vzdálenost. Dokáží také vyhodnotit index běžeckého výkonu, tréninkovou zátěž, maximální spotřebu kyslíku, aerobní/anaerobní tréninkový tlak a dobu regenerace.

  Zdravý životní styl na dosah ruky

  Huawei Watch Fit Special Edition nabízí komplexní a všestranné možnosti správy zdraví – vylepšená technologie měření srdečního tepu Huawei TruSeenTM 5.0, vlastní algoritmus neuronové sítě Huawei s více senzory AI a odborně vyvinuté komponenty PPG. Nechybí ani funkce Huawei TruSleepTM 3.0 a TruRelaxTM pro zvládání stresu. Tytu funkce vyhodnocují váš zdravotní stav a návyky a poskytují doporučení pro zlepšení. Dámy jistě ocení sledování menstruačního cyklu. Pomocí měření tepu, tělesné teploty a dechu dokážou hodinky předpovědět různé fáze cyklu a upozornit uživatelku na změny, se kterými se její tělo aktuálně potýká.S těmito funkcemi uživatelé mohou využívat přesné 24hodinové monitorování srdce, sledovat změny SpO2[2],  spánku a stresových stavů[3].

  Efektivní život s chytrými funkcemi

  Pokud se snažíte omezit čas strávený u obrazovky nebo se snažíte nenarušit svou produktivitu v práci či v posilovně, chytré hodinky vám k tomu pomůžou. Na Huawei Watch Fit si můžete nastavit zkratky pro přístup k často používaným funkcím telefonu, jako jsou oznámení o příchozích hovorech[4] rychlé odpovědi na zprávy[5], ovládání hudebního přehrávače, chytrý budík, vzdálené ovládání fotoaparátu a vyhledávání telefonu. Hodinky také umožňují přijímat hovory přes Bluetooth, což uživatelům přináší bezproblémovou komunikaci pouhým pohybem zápěstí.

  Velkým lákadlem může být i je dlouhá výdrž baterie, která má při standardním používání vydržet až 9 dní a při intenzivním využívání až 6 dní. Navíc hodinky Watch Fit Special Edition disponují rychlým nabíjením. Pouze 5 minut nabíjení stačí k tomu, abyste hodinky používali až jeden den.

  Novinka Huawei Watch Fit Special Edition je již v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 2 399 Kč.

  Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

  Web: https://consumer.huawei.com/cz/

  Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

  YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

  Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

  Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

  O Huawei Consumer Business Group

  Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 34letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.

  [1] Stylové ciferníky jsou k dispozici pouze po spárování hodinek s telefonem se systémem EMUI nebo Android. Další ciferníky, včetně placených, si můžete stáhnout z obchodu s ciferníky. Ciferníky hodinek mohou být odstraněny nebo upraveny z důvodu ochrany autorských práv. Rozhodující jsou aktuálně dostupné ciferníky hodinek.

  2] Saturace krve kyslíkem (SpO2) je procento hemoglobinu v krvi, které obsahuje kyslík – jinými slovy koncentrace kyslíku v krvi. Hodinky automaticky zjišťují SpO2, když jste v klidu. Tento výrobek není lékařský přístroj; údaje jsou pouze orientační a neměly by být používány k lékařské diagnostice.

  [3] Hodinky nejsou zdravotnickým prostředkem. Výsledek testování je pouze orientační.

  [4] Podpora oznámení o příchozích hovorech z telefonů a aplikací třetích stran. Mezi podporované aplikace patří WhatsApp, Telegram, Line, Instagram, WeChat.  Oznámení příchozích hovorů z aplikací třetích stran jsou podporována pouze na telefonech s rozhraním EMUI/Android 10.0 nebo novějším a vyžadují aktualizaci OTA. Skutečné používání se může lišit v závislosti na zemi/oblasti.

  [5] Funkce rychlých odpovědí je podporována pouze v telefonech s rozhraním EMUI/Android. Mezi podporované aplikace patří WhatsApp, Telegram, Facebook Messenger, Viber, LINE, Instagram, VK, Skype. Skutečné používání se může lišit v závislosti na zemi/oblasti.

  Sledujte nás na sítích

  Práce na home office může bránit v kariérním postupu, myslí si přes 40 % dotázaných zaměstnanců

  Nedávný průzkum společnosti Colliers založený na analýze odpovědí více než pěti set českých zaměstnanců napříč různými odvětvími odhalil, že přes 40 % zaměstnanců považuje práci na dálku za brzdu svého profesního růstu. Zjištění dále naznačují, že je pro zaměstnance důležitější osobní kontakt s kolegy než samotné pracovní prostředí a technologie, které se často považují za samozřejmost, a to ve vysokém standardu.

  Z průzkumu vyplynulo: lidé sice začali využívat AI a strojový překlad – ale cizí jazyky se budou muset stále učit.

  Podle průzkumu, který vypracovali odborníci na vzdělávací technologie z British Council, britské mezinárodní organizace pro kulturní vztahy a vzdělávací příležitosti, a Research Institute of Digital Innovation in Learning (při ODUGlobal, který sídlí na Old Dominion University ve Virginii, USA), 60 % učitelů angličtiny nesouhlasí s tím, že umělá inteligence (AI) a automatizovaný překlad nahradí při výuce jazyků učitele. Mnoho učitelů uvedlo, že jazyky mají hluboký kulturní, sociální a emocionální rozměr a že AI nedokáže nahradit kontakt učitele se studenty.

  Přichází Evala, nový program pro účetní kanceláře

  Srozumitelný, přehledný a snadno ovladatelný. V pátek 1. března vstupuje na český trh nový účetní program Evala s jasným cílem – nabídnout účetním kancelářím a samostatným účetním moderní nástroj pro 21. století. Za vývojem Evaly stojí brněnská společnost Seyfor, jedna z největších IT firem ve střední Evropě.

  Transformace zábavního průmyslu: Jak data science oživuje naše oblíbené streamingové služby

  Datová věda se stala klíčovým prvkem v mnoha oblastech lidského života, přičemž hodnota algoritmů a jejich efektivita jsou neocenitelnými nástroji pro moderní společnost. Jednou z oblastí, kde datová věda vyniká a stala se skutečným uměním, je zábavní průmysl. V tomto článku se zaměříme na úlohu datového analytika a uvedeme několik příkladu využití datové vědy v oblasti zábavy.

  Wienerberger obnovuje výrobu v závodech

  Společnost Wienerberger obnovuje výrobu ve svých závodech na pálené výrobky. Po zimní odstávce spojené primárně s technologickými inovacemi a údržbovými pracemi vrací zpět do provozu osm závodů z deseti. Bez přerušení i nadále běží provoz v Cihelně Kinský v Kostelci nad Orlicí. Naopak v režimu dlouhodobé odstávky setrvá závod v Týně nad Vltavou. Obnova provozu probíhá postupně od ledna a potrvá do dubna. Během zimní pauzy provedla společnost v závodech významné investice do inovací.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Práce na home office může bránit v kariérním postupu, myslí si přes 40 % dotázaných zaměstnanců

  Nedávný průzkum společnosti Colliers založený na analýze odpovědí více než pěti set českých zaměstnanců napříč různými odvětvími odhalil, že přes 40 % zaměstnanců považuje práci na dálku za brzdu svého profesního růstu. Zjištění dále naznačují, že je pro zaměstnance důležitější osobní kontakt s kolegy než samotné pracovní prostředí a technologie, které se často považují za samozřejmost, a to ve vysokém standardu.

  Z průzkumu vyplynulo: lidé sice začali využívat AI a strojový překlad – ale cizí jazyky se budou muset stále učit.

  Podle průzkumu, který vypracovali odborníci na vzdělávací technologie z British Council, britské mezinárodní organizace pro kulturní vztahy a vzdělávací příležitosti, a Research Institute of Digital Innovation in Learning (při ODUGlobal, který sídlí na Old Dominion University ve Virginii, USA), 60 % učitelů angličtiny nesouhlasí s tím, že umělá inteligence (AI) a automatizovaný překlad nahradí při výuce jazyků učitele. Mnoho učitelů uvedlo, že jazyky mají hluboký kulturní, sociální a emocionální rozměr a že AI nedokáže nahradit kontakt učitele se studenty.

  Přichází Evala, nový program pro účetní kanceláře

  Srozumitelný, přehledný a snadno ovladatelný. V pátek 1. března vstupuje na český trh nový účetní program Evala s jasným cílem – nabídnout účetním kancelářím a samostatným účetním moderní nástroj pro 21. století. Za vývojem Evaly stojí brněnská společnost Seyfor, jedna z největších IT firem ve střední Evropě.

  Transformace zábavního průmyslu: Jak data science oživuje naše oblíbené streamingové služby

  Datová věda se stala klíčovým prvkem v mnoha oblastech lidského života, přičemž hodnota algoritmů a jejich efektivita jsou neocenitelnými nástroji pro moderní společnost. Jednou z oblastí, kde datová věda vyniká a stala se skutečným uměním, je zábavní průmysl. V tomto článku se zaměříme na úlohu datového analytika a uvedeme několik příkladu využití datové vědy v oblasti zábavy.

  Wienerberger obnovuje výrobu v závodech

  Společnost Wienerberger obnovuje výrobu ve svých závodech na pálené výrobky. Po zimní odstávce spojené primárně s technologickými inovacemi a údržbovými pracemi vrací zpět do provozu osm závodů z deseti. Bez přerušení i nadále běží provoz v Cihelně Kinský v Kostelci nad Orlicí. Naopak v režimu dlouhodobé odstávky setrvá závod v Týně nad Vltavou. Obnova provozu probíhá postupně od ledna a potrvá do dubna. Během zimní pauzy provedla společnost v závodech významné investice do inovací.